KOMBANK DVORANA

  • 09.30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN. ( SALA 2 )
  • 10.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN. ( SALA 3 )
  • 11.30h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN. ( SALA 2 )
  • 12.00h – Svečano otvaranje ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.  (SALA 1 )
  • 13.30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN. ( SALA 2 )
  • 14.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN. ( SALA 3 )
  • 15.30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN. ( SALA 2 )
  • 16.00h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN. ( SALA 2 )
  • 16.30h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN. ( SALA 4 )
  • 17.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN ( SALA 5 )
  • 17.30h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN. ( SALA 2 )
  • 18.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN. ( SALA 3 )
  • 09.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN. ( SALA 2 )
  • 10.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN. ( SALA 3 )
  • 11.30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN. ( SALA 2 )
  • 12.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN. ( SALA 3 )
  • 13.30h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN ( SALA 2 )
  • 14.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN. ( SALA 3 )
  • 15.30h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN. ( SALA 2 )
  • 16.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN ( SALA 3 )
  • 16.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN. ( SALA 4 )
  • 17.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN ( SALA 5 )
  • 17.30h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN ( SALA 2 )
  • 18.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN. ( SALA 3 )
  • 09.30h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN. ( SALA 2 )
  • 10.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN. ( SALA 3 )
  • 11.30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN. ( SALA 2 )
  • 12.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN. ( SALA 3 )
  • 13.30h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN. ( SALA 2 )
  • 14.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN. ( SALA 3 )
  • 15.30h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN. ( SALA 2 )
  • 09.30h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN. ( SALA 2 )
  • 10.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN. ( SALA 3 )
  • 11.30h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN. ( SALA 2 )
  • 12.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN. (SALA 3 )
  • 13.30h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN. ( SALA 2 )
  • 14.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN. ( SALA 3 )
  • 15.30h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN ( SALA 2 )
  • 16.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN ( SALA 2 )
  • 16.30h – POZNATA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN. ( SALA 4 )
  • 17.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN. ( SALA 5 )
  • 17.30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN. ( SALA 2 )
  • 18.00h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN ( SALA 3 )
  • 09.30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN. ( SALA 2 )
  • 10.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN. ( SALA 3 )
  • 11.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN. ( SALA 2 )
  • 12.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN. ( SALA 3 )
  • 13.30h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN. ( SALA 2 )
  • 14.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN. ( SALA 3 )
  • 15.30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN. ( SALA 2 )
  • 16.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN. ( SALA 3 )
  • 16.30h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN. ( SALA 4 )
  • 17.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN. ( SALA 5 )
  • 17.30h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.  ( SALA 2 )
  • 18.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN. ( SALA 3 )
  • 09.30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN. ( SALA 2 )
  • 10.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN. ( SALA 3 )
  • 11.30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN. ( SALA 2 )
  • 12.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN (SALA 3 )
  • 13.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN. ( SALA 2 )
  • 14.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN. ( SALA 3 )
  • 15.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN. ( SALA 2 )
  • 16.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN. ( SALA 2 )
  • 16.30h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN ( SALA 4 )
  • 17.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN ( SALA 5 )
  • 17.30h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN. ( SALA 2 )
  • 18.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN ( SALA 3 )
  • 09.30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN. ( SALA 2 )
  • 10.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN. ( SALA 3 )
  • 11.30h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN. ( SALA 2 )
  • 12.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN. (SALA 3 )
  • 13.30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN. ( SALA 2 )
  • 14.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN. ( SALA 3 )
  • 15.30h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN ( SALA 2 )
  • 16.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN. ( SALA 2 )
  • 16.30h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN ( SALA 4 )
  • 17.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN. ( SALA 5 )
  • 17.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN. ( SALA 2 )
  • 18.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN. ( SALA 3 )

CINEPLEXX UŠĆE SHOPPING CENTAR

  • 15.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 16.00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 17.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 18.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 19.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 15.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 16.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 17.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 18.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 19.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 15.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 16.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 17.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 18.00h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN
  • 19.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 15.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 16.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 17.00h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 18.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 19.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 15.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 16.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 17.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 18.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 19.00h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN
  • 12:00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 13:00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 14:00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 15.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 16.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 17.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 18.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 19.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 12:00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 13:00h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 14:00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 15.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 16.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 17.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 18.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 19.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.

CINE GRAND Capitil park Rakovica

  • 10.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 10.30h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 12.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 12.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 14.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 14.30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 16.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 16.30h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 17.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 17.30h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 10.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 10.30h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 12.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 12.30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 14.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 14.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 16.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 16.30h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 17.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 17.30h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN
  • 10.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 10.30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 12.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 12.30h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 14.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 14.30h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 16.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 16.30h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 17.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 17.30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 10.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 10.30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 12.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 12.30h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 14.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 14.30h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 16.00h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN
  • 16.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 17.00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 17.30h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 10.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 10.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 12.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 12.30h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 14.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 14.30h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 16.00h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 16.30h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 17.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 17.30h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 10.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 10.30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 12.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 12.30h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 14.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 14.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 16.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 16.30h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN
  • 17.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 17.30h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 10.00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 10.30h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 12.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 12.30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 14.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 14.30h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 16.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 16.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 17.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 17.30h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.

RODA CINEPLEX

  • 12.00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78 MIN.
  • 12.30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 14.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 14.30h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 16.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 16.30h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 12.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU – SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 12.30h – AILOVO PUTOVANJE – SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 14.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 14.30h – RAUL TABURIN – TITLOVANO 89 MIN.
  • 16.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC – SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 16.30h – ABIGEJL – TITLOVANO 117 MIN.
  • 12.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 12.30h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 14.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 14.30h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 16.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 16.30h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN.
  • 12.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 12.30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 14.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 14.30h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 16.00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78 MIN.
  • 16.30h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 12.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 12.30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 14.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 14.30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 16.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 16.30h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN.
  • 12.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 12.30h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 14.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 14.30h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 16.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 16.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 12.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 12.30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 14.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 14.30h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 16.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN.
  • 16.30h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.

CINEPLEXX BIG, BEOGRAD

  • 15.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 16.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 17.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 18.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 15.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 16.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 17.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 18.00h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 15.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 16.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 17.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 18.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 15.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 16.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 17.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 18.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 15.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 16.00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 17.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 18.00h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN
  • 12:00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 12:30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 13:00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 14:00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 15.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 16.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 17.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 18.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 12:00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 12:30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 13:00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 14:00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 15.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 16.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 17.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 18.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.

CINEPLEXX 4D DELTA CITY, BEOGRADE

  • 15.00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78 MIN.
  • 15.30h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 17.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 15.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 15.30h – ASOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 17.00h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 15.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 15.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 17.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 15.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 15.30h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 17.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN.
  • 15.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 15.30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 17.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 11.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 11.30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 13.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 13.30h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 15.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 15.30h – ČAILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 17.00h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN.
  • 11.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 11.30h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 13.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 13.30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 15.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN.
  • 15.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 17.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.

TUCKWOOD, BEOGRAD

  • 11:00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 12:00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 13:00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 14:00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 15.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 16.00h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 17.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 11:00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 12:00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 13:00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 14:00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 15.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 16.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 17.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 11:00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 12:00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 13:00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 14:00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 15.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 16.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 17.00h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN
  • 11:00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 12:00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 13:00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 14:00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 15.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 16.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 17.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 11:00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 12:00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 13:00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 14:00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 15.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 16.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 17.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 11:00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 12:00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 13:00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 14:00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 15.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 16.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 17.00h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN
  • 11:00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 12:00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 13:00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 14:00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 15.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 16.00h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 17.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN

FONTANA , BEOGRAD

  • 10:30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 12:30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 14:30h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 16:30h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 18:30h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN
  • 10:30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 12:30h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 14:30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 16:30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 18:30h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 10:30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 12:30h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 14:30h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 16:30h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 18:30h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 10:30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 12:30h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN
  • 14:30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 16:30h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 18:30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 10:30h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN
  • 12:30h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 14:30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 16:30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 18:30h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 10:30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 12:30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 14:30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 16:30h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 18:30h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 10:30h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 12:30h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 14:30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 16:30h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 18:30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.

KULTURNI CENTAR BARAKA, BEOGRAD

  • 18:30h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN
  • 18:30h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN
  • 18:30h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 18:30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.