MTS DVORANA

  • 10.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 11.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 12.00h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 13.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 14.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 15.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 16.00h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 16.30h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 17.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 17.30h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 18.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 10.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 11.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 12.00h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 13.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 14.00h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 15.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 16.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 16.30h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 17.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 17.30h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 18.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 10.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 11.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 12.00h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 13.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 14.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 15.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 16.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 16.30h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 17.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 17.30h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 18.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 10.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 11.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 12.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 13.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 14.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 15.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 16.00h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 16.30h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 17.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 17.30h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 18.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 10.00h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 11.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 12.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 13.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 14.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 15.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 16.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 16.30h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 17.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 17.30h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 18.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 10.00h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 11.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 12.00h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 13.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 14.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 15.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 16.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 16.30h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 17.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 17.30h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 18.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 10.00h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 11.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 12.00h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 13.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 14.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 15.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 16.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 16.30h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 17.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 17.30h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 18.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min

CINEPLEXX UŠĆE SHOPPING CENTAR

  • 15.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 16.00h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 17.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 18.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 19.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 15.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 16.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 17.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 18.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 19.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 15.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 16.00h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 17.00h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 18.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 19.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 15.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 16.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 17.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 18.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 19.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 15.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 16.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 17.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 18.00h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 19.00h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 12.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 13.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 14.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 15.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 16.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 17.00h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 18.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 19.00h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 12.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 13.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 14.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 15.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 16.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 17.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 18.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 19.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min

CINE GRAND Capitol park Rakovica

  • 10.30h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 11.30h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 12.30h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 13.30h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 14.30h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 15.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 15.30h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 16.30h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 17.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 10.30h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 11.30h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 12.30h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 13.30h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 14.30h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 15.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 15.30h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 16.30h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 17.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 10.30h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 11.30h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 12.30h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 13.30h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 14.30h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 15.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 15.30h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 16.30h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 17.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 10.30h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 11.30h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 12.30h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 13.30h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 14.30h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 15.00h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 15.30h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 16.30h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 17.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 10.30h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 11.30h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 12.30h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 13.30h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 14.30h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 15.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 15.30h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 16.30h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 17.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 10.30h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 11.30h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 12.30h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 13.30h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 14.30h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 15.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 15.30h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 16.30h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 17.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 10.30h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 11.30h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 12.30h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 13.30h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 14.30h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 15.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 15.30h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 16.30h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 17.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min

CINEPLEXX BIG, BEOGRAD

  • 15.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 16.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 17.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 18.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 15.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 16.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 17.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 18.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 15.00h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 16.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 17.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 18.00h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 15.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 16.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 17.00h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 18.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 15.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 16.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 17.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 18.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 12.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 12.30h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 13.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 14.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 15.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 16.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 17.00h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 18.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 12.00h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 12.30h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 13.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 14.00h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 15.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 16.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 17.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 18.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min

CINEPLEXX GALERIJA / BEO SHOPPING CENTER, BEOGRAD

  • 15.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 17.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 18.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 15.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 17.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 18.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 15.00h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 17.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 18.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 15.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 17.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 18.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 15.00h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 17.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 18.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 12.00h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 13.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 14.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 15.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 17.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 18.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 12.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 13.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 14.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 15.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 17.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 18.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min

CINEPLEXX 4D DELTA CITY, BEOGRAD

  • 15.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 15.30h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 17.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 15.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 15.30h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 17.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 15.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 15.30h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 17.00h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 15.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 15.30h – ENKANTO 3D Animirani sinhronizovan 109min
  • 17.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 15.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 15.30h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 17.00h – POCRVENELA PANDA 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 11.00h – BAZ SVETLOSNI 3D Animirani sinhronizovan 100min
  • 11.30h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 13.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 13.30h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 15.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 15.30h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 17.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 11.00h – KAŠEJ: KRADLJIVAC NEVESTI Animirani sinhronizovan 76min
  • 11.30h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 13.00h – FINIKOVE AVANTURE Animirani sinhronizovan 85min
  • 13.30h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 15.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 15.30h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 17.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min

TUCKWOOD, BEOGRAD

  • 12.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 13.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 14.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 15.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 17.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 12.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 13.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 14.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 15.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 17.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 12.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 13.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 14.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 15.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 17.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 12.00h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 13.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 14.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 15.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min
  • 17.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 12.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 13.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 14.00h – ŽIVOTINJA Dokumentarni titlovan 105min
  • 15.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 17.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 12.00h – FARAON, DIVLJAK I PRINCEZA Animirani sinhronizovano 83min
  • 13.00h – MALA BANDA Komedija titlovan 106min
  • 14.00h – NAJBOLJI ROĐENDAN IKADA Animirani sinhronizovan 74min
  • 15.00h – HRAST Dokumentarni bez dijaloga 80min
  • 17.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 12.00h – RIS Dokumentarni sinhronizovano 82min
  • 13.00h – VINSKI: NEVIDLJIVI SUPER-KLINAC Komedija titlovan 85min
  • 14.00h – EVA I ADAM Komedija titlovan 82min
  • 15.00h – VUČJE BOBICE Porodični Domaći film 94min
  • 17.00h – KRALJICA KOMEDIJE Drama titlovan 93min