VILIN GRAD, NIŠ

  • 10.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 10.30h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 12.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 12.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 14.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 14.30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 16.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN.
  • 16.30h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN.
  • 10.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 10.30h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 12.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 12.30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78. MIN.
  • 14.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN.
  • 14.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 16.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 16.30h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 10.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 10.30h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78 MIN.
  • 12.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 12.30h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN.
  • 14.00h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 14.30h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 16.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 16.30h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 10.00h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 10.30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 12.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 12.30h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 14.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 14.30h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 16.00h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN.
  • 16.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 10.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 10.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 12.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 12.30h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 14.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 14.30h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 16.00h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 16.30h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 10.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 10.30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 12.00h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 12.30h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN.
  • 14.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 14.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 16.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 16.30h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN.
  • 10.00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78 MIN.
  • 10.30h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 12.00h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 12.30h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 14.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN.
  • 14.30h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 16.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 16.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.

CINEPLEXX NIŠ

  • 15.00h – LOTE I IZGUBLJENI ZMAJEVI SINHRONIZOVANO 78 MIN.
  • 15.30h – AILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 17.00h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 15.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 15.30h – ASOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 17.00h – XMEN MRAČNI FENIKS TITLOVANO 113 MIN.
  • 15.00h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 15.30h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 17.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 15.00h – BINTI SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 15.30h – JA SAM VILIJAM TITLOVANO 83 MIN.
  • 17.00h – FUNAN TITLOVANO 84 MIN.
  • 15.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.
  • 15.30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 17.00h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 11.00h – SOLAN I LUDVIG : MISIJA NA MESEC SINHRONIZOVANO 81 MIN.
  • 11.30h – ČUVENA INVAZIJA MEDVEDA NA SICILIJU SINHRONIZOVANO 82 MIN.
  • 13.00h – RAUL TABURIN TITLOVANO 89 MIN.
  • 13.30h – KO SE BOJI VUKA JOŠ 2 3D SINHRONIZOVANO 80 MIN.
  • 15.00h – BORBENA DEVOJKA TITLOVANO 84 MIN.
  • 15.30h – ČAILOVO PUTOVANJE SINHRONIZOVANO 86 MIN.
  • 17.00h – ABIGEJL TITLOVANO 117 MIN.
  • 11.00h – PAT I MAT 3 (BEZ DIJALOGA) 60 MIN.
  • 11.30h – ŠKOLA ŽIVOTA TITLOVANO 116 MIN.
  • 13.00h – VILIJEVA PLANETA 3D SINHRONIZOVANO 90 MIN.
  • 13.30h – BAMZI I GROMOPUC SINHRONIZOVANO 65 MIN.
  • 15.00h – FAHIM, MALI PRINC ŠAHA TITLOVANO 107 MIN.
  • 15.30h – TAJNI AGENT MJAU 3D SINHRONIZOVANO 92 MIN.
  • 17.00h – MRAČNI UMOVI TITLOVANO 104 MIN.